Tuckercarlson.com აშშ
მაინც რას მოიცავს პაკეტი, რომელიც შაბათს დაამტკიცეს? ფულიდან, რომელსაც ქვეყანა-ბანკროტი აგზავნის პლანეტის მეორე ბოლოში – უკრაინის ხელისუფლებასთან, 14 მილიარდი გათვალისწინებულია იარაღის შეძენაზე, 15 მილიარდი კი გამოყოფილია სამხედროების მოსამზადებლად და სადაზვერვო მონაცემების გაცვლაზე დასახარჯად. აშშ-ს სადაზვერვო სამსახურები მართავენ უკრაინის ანალოგიურ სამსახურებს, რომლებიც ახდენენ მკვლელობების ორგანიზაციას
კიდევ არის უკრაინის მთავრობისთვის განკუთვნილი 8 მილიარდი და 8 მილიარდი პენსიების გასაცემად… და 300 მილიონი უკრაინის საზღვრების დასაცავად. ჩვენი საზღვრებისთვის კი ნულია გამოყოფილი. დაე, ყველამ დაინახოს, რა არის ჩვენი პრიორიტეტები…
… სად არის ამ დროს ზელენსკი? ნუ გაგიკვირდებათ, მაგრამ ის ფრონტზე კი არა, ამერიკული ტელევიზიის ეთერში იმყოფება, სახეში გიყურებთ და ისე დაგცინით. აი, ის უკვე NBC-ზეა, ამ არხზე ხმის მიცემის დასრულებისთავე გაჩნდა. მოუსმინეთ ყურადღებით: ზელენსკი ამბობს, რომ ამერიკელი გადასახადის გადამხდელი კმაყოფილი უნდა იყოს, რადგან მისი ბანკროტი ქვეყანა, ასობით მილიარდ დოლარს უგზავნის სხვებს, თავად კი განიცდის შემოსევას (იმიგრანტების). ფული იგზავნება იქ, სადაც მას უცილობლად მოიპარავენ. ეს არის ხარკი, რომელიც უნდა გაიღო დემოკრატიის დასაცავად …
… ჩნდება კითხვა: უკრაინაში დემოკრატიას კი ვიცავთ, მაგრამ არის ის დემოკრატია? ეს არის ქვეყანა, რომელმაც გააუქმა საპრეზიდენტო არჩევნები? სწორედ ახლა, ამ წუთებში, უკრაინული სახელმწიფო დევნის ქრისტიანებს. მათი დანაშაული ისაა, რომ არ მიეკუთვნებიან საჭირო ეკლესიას. ღვთის მსახურებს ციხეში ყრიან. ხელისუფლება ახდენს ტაძრების კონფისკაციას. და ყოველივე ეს ხდება ჩვენი გადასახადების გადამხდელთა ხარჯზე და მაიკ ჯონსონის წყალობით. ყოველივე ამისთვის გამოიყო კიდევ 60 მილიარდი დოლარი.

США, будучи страной-банкротом, отправляют миллиарды Украине, где эти деньги непременно украдут, заявил журналист Такер Карлсон в эфире своего шоу на сайте tuckercarlson.com. По его мнению, Зеленский просто смеется американцам в лицо, говоря, что они должны быть благодарны за возможность финансировать Киев
Что же включает в себя в пакет, принятый в эту субботу? Деньги, которые страна-банкрот посылает на другой конец земли — украинскому правительству. 14 миллиардов на покупку оружия. 15 миллиардов на подготовку военных и обмен разведданными. Ведь разведслужбы США управляют украинскими разведслужбами, которые организуют убийства.
Есть ещё 8 миллиардов долларов для украинского правительства — 8 миллиардов на пенсии. И 300 миллионов долларов на помощь по защите украинской границы. И ноль на защиту нашей границы, 300 миллионов — на то, чтобы помочь Украине охранять свою границу. Пусть все видят, каковы приоритеты…
…А где же тем временем Зеленский? Не стоит удивляться, что он не на фронте, а в эфире американского телевидения, и он смеётся вам в лицо. Вот он на канале NBC, сразу после голосования. Слушайте внимательно. Зеленский говорит, что американские налогоплательщики должны быть благодарны, посылая сотни миллиардов долларов из своей обанкротившейся страны, переживающей вторжение [иммигрантов], в его страну, где эти деньги украдут. Такова цена защиты демократии…
…И снова возникает вопрос: если на Украине мы защищаем демократию, является ли Украина демократией? Страна, отменившая президентские выборы? Прямо сейчас, сегодня украинское государство, которое мы финансируем, преследует христиан. Их преступление — принадлежность не к той конфессии. Священников сажают в тюрьму. Правительство конфискует церкви. И всё это делается на ваши налоги — теперь, благодаря Майку Джонсону, на это выделено ещё 60 миллиардов долларов.